Drodzy Państwo!

Przekazując 1% swojego podatku na konto Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka ratujecie / wspomagacie swoje dzieci.
Fundacja za uzyskane środki dokonuje zakupów aparatury i sprzętu medycznego, które w sposób najbardziej nowoczesny diagnozują i leczą wszystkich pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka.
Mamy nadzieję, że nie zabraknie wrażliwych serc by w dalszym ciągu pomoc tego rodzaju była możliwa.
To także dzięki Twojej szczodrości chore dzieci mają lepsze szanse na trafną diagnozę i skuteczne leczenie.
Dziękujemy w ich imieniu i prosimy o dalsze stałe wspieranie.

Zarząd Fundacji

Z Państwa pomocą staramy się czynić wiele, wiele dobrego dla dzieci - pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka

Dziękujemy każdemu z Was!

Jak miło, gdy zakupiony przez nas sprzęt daje tyle radości nie tylko małym pacjentom!

Podziękowania, jakie wpływają do Fundacji, to wielka zasługa Państwa - naszych darczyńców. Mali pacjenci CZD zasługują nie tylko na nowoczesny sprzęt, ale też na lekarzy XXI wieku, na poziomie międzynarodowym.

Podziękowanie Konferencja Międzynarodowego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej - Ewa Krasuska-Sławińska i Anna Matysek-Rutkowska
podziękowanie - Chile i Szkocja

Miło otrzymywać podziękowania

Sfinansowanie wyjazdu szkoleniowego do Wielkiej Brytanii lekarzy Kliniki Okulistyki - podziękowania