Jak pomóc?

Chcesz przekazać darowiznę?

Informacja RODO

KRS 0000 13 52 61

W każdej chwili możecie Państwo wspomóc Fundację:

• Przekazując 1,5% swojego podatku na konto Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka ratujecie i wspomagacie swoje dzieci nr KRS: 0000135261
  • wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji nr konta w Banku PKO BP 15 1020 1127 0000 1702 0292 2680

Zapraszamy do współpracy w każdej płaszczyźnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie działania propagujące pracę Fundacji i niosące ideę pomocy pacjentom IPCZD.

Przekaż 1,5% podatku!

W wypełnieniu rocznego zeznania podatkowego można uzyskać bezpłatną pomoc pod telefonem 22 815-73-30

Nikt nie rodzi się tylko dla siebie

Fundacja to często jest miejsce, gdzie prezesi rozbijają się służbowymi autami, szkolą się w Jastarni lub Zakopanem, mają jedną czy dwie służbowe komórki, a wszystko to jest finansowane, jeśli fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej, przez darczyńców.

U NAS TAK NIE JEST!

Fundacja Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka działa nie tylko bez jakichkolwiek przywilejów dla swojego zarządu, bez służbowych aut i komórek, nawet bez wynajmowania biura i bez etatowego personelu. Za to w pełni transparentnie – nasze coroczne sprawozdania zawsze są dostępne w Internecie.

Początkowo – przez blisko 25 lat – siedzibą był (po godzinach) skromny gabinet lekarski naszej Prezes dr n. med. Jolanty Chmielik w CZD. To tu powstał pomysł stworzenia fundacji, to tu, wraz z grupą wspierających ją, wspaniałych przyjaciół, nabrał realnych kształtów.
Dzień, po latach, z satysfakcją patrzymy, jak wspaniale służą dzieciom miliony złotych, jakimi przez ten czas Fundacja zasiliła wyposażenie w nowoczesną aparaturą i sprzęty Szpitala – Pomnika Centrum Zdrowia Dziecka, wspierając też rozwój naukowy wybitnych lekarzy. Bo darowizny osób prywatnych i firm, a także odpisy z 1,5% podatku (mamy status OPP), trafiały tam, gdzie powinny: do małych pacjentów, znacząco poprawiając nowoczesne możliwości diagnostyczne i terapeutyczne, niosąc ulgę w cierpieniach, zawsze z wielką troską, by przywrócić im dzieciństwo.

Jeśli chcesz dołączyć do grona szlachetnych ludzi, którzy chcą wesprzeć nasze działania, zapraszamy!
Przekaż darowiznę (tu nie ma kwot zbyt małych, umiemy dobrze wykorzystać każdy grosz) na nasze konto lub przeznacz na małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka 1,5% swojego podatku. To nic nie kosztuje, wystarczy wpisać w zeznanie podatkowe nasz numer KRS: 0000135261

Pamiętaj, że nikt nie rodzi się tylko dla siebie…