Koncert Charytatywny HAKUNA MATATA na rzecz CENTRUM ZDROWIA DZIECKA

W przedstawieniu bierze udział ponad dwustu młodych artystów WAM oraz wielu gości specjalnych – profesjonalnych aktorów musicalowych znanych z inscenizacji Teatru Muzycznego ROMA. Widowisko obfituje w efekty multimedialne i barwną stylizacją, efektowne układy choreograficzne i bajeczne kostiumy, ale jego główną atrakcją pozostaje repertuar: niezapomniane, ponadczasowe piosenki z filmów Disneya.

W koncercie usłyszymy m.in. piosenki Kręg życia (musical „Król lew”), Hej, ho („Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”), Na morza dnie („Mała Syrenka”), Bet On It („High School Musical 2”), Kolorowy wiatr („Pocahontas”), „Piękna i Bestia („Piękna i Bestia”), Dwa światy („Tarzan”), Takiego kumpla nie ma nikt (spektakl „Aladyn Jr”), Kiedyś („Dzwonnik z Notre Dame”), Hakuna Matata („Król lew”) oraz wiele, wiele innych.

Całkowity dochód ze wszystkich czterech koncertów w Teatrze Muzycznym ROMA zostanie przekazany Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka.

Honorowy Patronat nad koncertem HAKUNA MATATA objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Rzecznik Praw Dziecka – Pan Marek Michalak Patronat

Więcej informacji na Facebooku