Dwie karetki do transportu sanitarnego

„Z wielką dumą i radością przekazujemy kolejne dwie karetki na potrzeby Centrum Zdrowia Dziecka. W ten sposób otwieramy już drugą dziesiątkę karetek, jakie zakupiliśmy dla CZD.

Fundacja Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka jest tylko realizatorem i wykonawcą. Prawdziwymi darczyńcami są ci, którzy wpłacając datki na nasze konto ufają, że z zebranych kwot robimy najlepszy użytek. Te dwie karetki tego dowodzą.

Przygotowaliśmy też 600 książeczek dla dzieci, napisanych specjalnie z myślą o małych pacjentach. Dziś symbolicznie przekażemy kilka z nich, reszta czeka wewnątrz.

(…)

Niech służą niezawodnie, wspierając leczenie dzieci!”

Cały list, który w imieniu Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka przekazała Elżbieta Golińska Prezes Fundacji do przeczytania poniżej.

Zdjęcia: Centrum Zdrowia Dziecka Dwa nowe samochody do transportu sanitarnego od FTPCZD