Spotkanie z okazji jubileuszu XXX-lecia naszej Fundacji

Spotkanie z okazji jubileuszu XXX-lecia naszej Fundacji było pierwszą uroczystością w nowej, świeżo wyremontowanej (także z naszym wkładem) sali wykładowo-konferencyjnej IP CZD. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu dr Marka Migdała, dyrektora placówki, wszystko odbyło się doskonale.  Dziękujemy najserdeczniej!

Dziękujemy także wszystkim naszym gościom: min. Markowi Michalakowi, insp. Grzegorzowi Jachowi, władzom dzielnicy, przedstawicielom urzędów państwowych i sponsorów, pracownikom szpitala i licznym przyjaciołom Fundacji za to, że znaleźli czas, by być razem z nami. Państwa obecność tak wiele dla nas znaczy…

Było ciekawie, miło, chwilami zabawnie. Dostaliśmy morze pięknych kwiatów, gorących życzeń, dobrych słów. Wzruszeni bardzo, traktujemy to jako wielkie zobowiązanie na kolejne lata. Dziękujemy! Pamiętajcie o nas.