Dziękujemy! – zakończenie zbiórki

Ta zbiórka – pierwsza taka w niemal trzydziestoletniej historii naszej Fundacji – już zakończona, z niemałym sukcesem: zebraliśmy ponad 80 tysięcy złotych od piątku, godz. 17.00 do niedzieli wieczorem!

„Wcześniej nie mieliśmy pojęcia o istnieniu takiej rewelacyjnej społeczności graczy”, powiedziała Elżbieta Golińska, prezes Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka. „Jesteśmy maksymalnie skoncentrowani na pomocy dzieciom i przyznaję, że to wielkie odkrycie: wspaniali ludzie, którzy dzięki tej inicjatywie pokazali jak pięknie i bez zadęcia można wesprzeć małych pacjentów z CZD. Ogromnie dziękuję w ich imieniu wszystkim darczyńcom za to, że w tak krótkim czasie udało się zebrać tak dużą sumę pieniędzy”.