Fundacja otrzymuje wiele podziękowań od rodziców pacjentów CZD

Fundacja otrzymuje wiele podziękowań od rodziców pacjentów CZD z powodu sfinansowania zakupu systemu numerków QMATIC SOLO dla rejestracji w Izbie Przyjęć szpitala. Obserwując dantejskie nieraz sceny, nieporozumienia i niepotrzebne napięcia, jakich nie brakowało w kolejce oczekujących na dostanie się do rejestracji Izby Przyjęć, w trosce o jak najpłynniejszą i „bezkolizyjną” pracę rejestratorek i spokój oczekujących rodziców, zdecydowaliśmy się na ten zakup. Teraz wszystko wygląda inaczej!

Inną inwestycją nie w aparaturę i sprzęt medyczny czy w naukę jest remont łazienek w budynku C, na Rehabilitacji i Hydroterapii tak, by zyskały nową estetykę i komfort, a także były w pełni dostosowane do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Po remoncie jest elegancko i wygodnie, a co ważniejsze, ze swobodnym dostępem dla każdego dziecka.