Poradnia Gastroenterologiczna w nowej odsłonie!

Fundacja zrobiła wszystko, by dzieci były przyjmowane w miłych, pogodnych i schludnych pomieszczeniach, a personel medyczny miał znacznie lepszy komfort pracy. Inwestycję współfinansowały: IP CZD i Stowarzyszenie na rzecz Wspierania Kliniki Gastroenterologii IP CZD. W realizację projektu zaangażowali się też pracownicy, pod wodzą prof. dr hab. n. med. Marka Woynarowskiego poświęcając swój wolny czas, także weekendy.

Zmieniło się bardzo wiele! Zacznijmy od nowoczesnej rejestracji:

Zmieniliśmy gruntownie 5 gabinetów lekarskich: dziś każdy zyskał odmienny, kolorowy i atrakcyjny dla dzieci wystrój, nowe funkcjonalne wyposażenie oraz specjalny kącik zabaw dla małych pacjentów, wyposażony m.in. w tablice z zabawkami, magnetycznymi, klocki i kredki.

By ułatwić pracę lekarzom (mamy XXI wiek!), w każdym gabinecie jest nowoczesny komputer z drukarką, umożliwiający lekarzowi zlecanie wszystkich badań i wprowadzanie natychmiast, na bieżąco, opisów wizyt do systemu.