Sierra SUMMIT EMG ELC-EMGEP dla Pracowni Potencjałów Wywołanych IP CZD

Kolejny ważny i bardzo potrzebny nabytek naszej Fundacji, dokonany z wpłat 1% podatku oraz wsparty przez Fundację PGE kwotą  10.000 zł: aparat Sierra SUMMIT EMG ELC-EMGEP firmy Cadwell zakupiony 23.11.2015 dla Pracowni Potencjałów Wywołanych IP CZD.
Dziękujemy w imieniu małych pacjentów!

Zarząd Fundacji serdecznie dziękuje swoim sympatykom, a zwłaszcza wszystkim Klinikom, Poradniom, Oddziałom i Pracowniom CZD, które od blisko 30 lat wytrwale wspieramy finansowo dla dobra małych pacjentów, za ciepłe słowa, podziękowania i życzenia świąteczne oraz noworoczne. To miły gest z Państwa strony, który cenimy sobie bardzo.

Jednocześnie przypominamy nieustającą prośbę o podarowanie nam odpisu 1% podatku – to dzięki Państwa szczodrości cierpiące dzieci mają szansę na szybszą, lepszą diagnozę i powrót do zdrowia. Do domu. Do normalnych, dziecięcych radości.