Przekazaliśmy już 5 karetek dla Centrum Zdrowia Dziecka!

8 marca, w Dniu Kobiet, uroczyście przekazaliśmy na potrzeby chorych dzieci dwie najnowsze, świetnie wyposażone karetki, warte ok. 250.000 zł.

Poświęcone przez Kapelana CZD ks. Jacka Bazarnika, prezentują się wspaniale! Byli z nami przedstawiciele sponsorów – dyrektor Jones Lang LaSalle pan Jarosław Trzósło i szefowa marketingu JLL na Europę Środkowo-Wschodnią  pani Aneta Parzuchowska. Szpital reprezentowali panowie profesorowie Piotr Socha i Janusz Książyk, zaś naszą Fundację – prezes dr n. med. Jolanta Chmielik, jej zastępczyni dr Krystyna Ławicka oraz członkinie Zarządu Małgorzata Zychora – Lipke i Elżbieta Golińska, wspierane przez naszą księgową, Hannę Foryś.

Jeszcze raz najserdeczniej dziękujemy panu Jarosławowi Trzósło i firmie Jones Lang LaSalle. To dzięki jego osobistemu zaangażowaniu i szlachetnej inicjatywie JLL przychody z VII Charytatywnego Turnieju Piłki Plażowej dla branży nieruchomości wpłynęły na konto naszej Fundacji i pozwoliły na ten ważny zakup. Z pozostałych środków wyremontujemy toalety na parterze szpitala.

Chore dzieci nie obchodzi polityka czy gospodarka. Chcą być zdrowe. W domu. Z mamą.

Pamiętajcie, proszę, o 1% podatku.

Nasz KRS: 0000135261