Nowy Rok się rozkręca, a zima pokazała nam wreszcie trochę zimy

Koniec roku 2017 obfitował w ciekawe wydarzenia, z których najważniejszym było przekazanie przez naszą Fundację dwóch karetek na potrzeby szpitala oraz rozpoczęcie obchodów czterdziestolecia Centrum Zdrowia Dziecka!

Pierwsi pacjenci z roku 1978 mają już swoje dzieci, a nawet wnuki – wszystkim życzymy zdrowia!
Obchody zapoczątkowała Konferencja Neurologiczna „40 lat IPCZD” pod patronatem dyrektor CZD prof. Małgorzaty Syczewskiej. Komitet Organizacyjny (prof. Katarzyna Kotulska – Jóźwiak, prof. Tomasz Kmieć, dr Dorota Dunin – Wąsowicz) spisał się znakomicie! W programie przewidziano także na krótkie wystąpienie naszej Fundacji i wspomnienie o neurolog, która od początku tu pracowała, dr Jolancie Chmielik, której imię z dumą nosimy.

Sympozjum „Osiągnięcia Neurologii Dziecięcej” wypełniło salę wykładową gośćmi z ośrodków neurologii dziecięcej z całej Polski i było świetną okazją i do wspomnień, i do prezentacji osiągnięć polskich neurologów. Podczas konferencji Fundacja otrzymała dyplomy i symboliczne wisiorki, a także specjalne podziękowania, to bardzo zobowiązuje. To także dzięki Państwa szczodrości, odpisom z 1% podatków, a także licznym darowiznom, od niemal 30 lat wspieramy ten wyjątkowy, zasłużony szpital.

Liczymy na Państwa także w tym roku!

Scroll to Top