Fotel do badań do Poradnii Foniatryczno-Audiologicznej

Badania słuchu mogą być dla dzieci źródłem dużego stresu, zwłaszcza dla pacjentów Poradni Foniatryczno-Audiologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka. To dzieci, które zostały skierowane na dodatkowe konsultacje po wykryciu nieprawidłowości przez lekarza rodzinnego lub specjalistę. W trosce o ich komfort i sprawne przeprowadzenie badań, nasza Fundacja wsparła CZD zakupem specjalistycznego fotela do badań – teraz wizyty będą choć trochę łatwiejsze!

Każdego roku wspieramy Centrum Zdrowia Dziecka, kupując specjalistyczny sprzęt medyczny, dofinansowując remonty i wspierając naukowy rozwój jego zespołu. Wszystko to dla poprawy warunków małych pacjentów.

Chcesz pomóc? Wesprzyj naszą Fundację wpłatą dowolnej kwoty:

Bank PKO BP: 15 1020 1127 0000 1702 0292 2680

Bo nie ma kwot zbyt małych! Dzięki Waszemu wsparciu dzieci otrzymują najlepszą możliwą opiekę.