35-lecie Fundacji!

Wielka radość! Nasza fundacja świętuje 35 lat działalności na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka!

🎉 35 lat 🎉, ileż to zdiagnozowanych i wyleczonych nowoczesną aparaturą dzieci, ile wysoko profesjonalnych szkoleń dla lekarzy i nie tylko, nie wspominając o kilkunastu świetnie wyposażonych karetkach.

Funkcjonujemy i działamy przede wszystkim dzięki Wam – Darczyńcom!

Możecie nas wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji w Banku PKO BP: 15 1020 1127 0000 1702 0292 2680

Udostępnij informację w swoich mediach społecznościowych, abyśmy mogli dotrzeć do większej liczby osób, które również mogą wesprzeć nasze działania.

Każde działanie, nawet najmniejsze, przyczynia się do realizacji naszej wspólnej misji, jaką jest poprawa jakości życia i zdrowia dzieci. Dziękujemy, że jesteście Państwo częścią naszej społeczności i liczymy na Wasze dalsze wsparcie.