Jubileuszowe z okazji 40-lecia powstania IPCZD

Dziś, w samo południe, w gościnnych progach Starego Młyna (Hotel BOSS), otwarte spotkanie Jubileuszowe z okazji 40-lecia powstania IPCZD, w hołdzie lekarzom, pielęgniarkom i personelowi medycznemu IP CZD za uratowane życie tysięcy polskich dzieci, zgromadziło mnóstwo gości! Na zaproszenie dyr. IPCZD Małgorzaty Syczewskiej, Burmistrza Dzielnicy Wawer Łukasza Jeziorskiego i Prezesa PFRK Jarosława Drzewieckiego stawili się nie tylko lekarze, pracownicy i sympatycy Szpitala, ale też mieszkańcy Wawra.
Było ciekawie, wzruszająco, artystycznie i wspomnieniowo. Wręczano statuetki i wyróżnienia, w tym – dla tych wspaniałych lekarzy, który już odeszli, lecz których nie sposób zapomnieć, nie sposób przecenić ich znaczenie dla takiego Centrum Zdrowia Dziecka, jakie znamy dziś.
W tym wąskim gronie nie zabrakło dr n.med. Jolanty Chmielik, pomysłodawczyni i założycielki naszej Fundacji, jej wieloletniego Prezesa. Wśród braw dyplom odebrał Prezes Rady Fundatorów naszej Fundacji, prof. dr med. Mieczysław Chmielik.
Dziękujemy za tę pamięć serdeczną…
Scroll to Top