VII CHARYTATYWNY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ BRANŻY NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH – DZIĘKUJEMY!!!

Podczas  VII Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości Komercyjnych 4 sierpnia 2016 r. pobiliśmy charytatywny rekord: zebrano aż 360 100 zł dla naszej fundacji, na rzecz podopiecznych Instytutu Pomnika Centrum Zdrowia Dziecka.

Pomysłodawcą i organizatorem jest firma Jones Lang LaSalle Sp. z o.o. – JLL, a w turnieju wzięły udział aż 44 firmy, które wystawiły 308 zawodników. W sumie turniej zgromadził ok. 1.500 osób!

Gorące podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w tę niezwykłą imprezę, zwłaszcza dla Dyrektora Zarządzającego JLL w Polsce Tomasza Trzósło, który powiedział: „Aż 360 100 zł pozyskane w trakcie siódmej edycji Turnieju to absolutny rekord i wynik, z którego wszyscy możemy być dumni. Łącznie, od 2010 r. zebraliśmy razem aż 1 180 000 złotych na rzecz podopiecznych różnych fundacji. Dziękujemy wszystkim firmom, partnerom, sponsorom, osobom biorącym w aukcji za ich hojność, otwartość i współpracę, a drużynom siatkarskim za sportowe emocje i walkę do ostatniego gwizdka. To wielki sukces całej branży.”

Środki pozyskane od sponsorów, z rejestracji i turniejowych aukcji fundacja przeznacza na zakup dwóch samochodów dostawczych do transportu krwi i środków lekopochodnych dla CZD oraz na dostosowanie toalet na parterze szpitala do potrzeb niepełnosprawnych.

Najserdeczniej dziękujemy wszystkim darczyńcom, a zwłaszcza organizatorom Turnieju, za szlachetną szczodrość i zaangażowanie na rzecz potrzeb chorych dzieci.

 

Zarząd Fundacji

Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka

Scroll to Top